Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz superg #71262 üzenetére

    Bizony, szó szerint igy értettem.
    A 7 colosnal még arra gondoltam hogy a 7 éves lanyom cseszett el rajta valamit, mert nem elég hogy lassult hanem a wifi kapcsolatot is eldobalja akar használt közben is.
    Ment az alkalmazasok frissitese es egyszer csak kiírja hogy nem lehet frissíteni.
    Majd atcsatlakoztam másik routerre es vissza akkor működött.
    De a lanyom youtube videó közben is hozta már oda hogy nem megy, megakadt.
    Ezutan visszaállítás, ma egy hét , max kettő és kezdődött minden elölről.
    Ekkor vettem a komolyabbnak gondolt 8 colos lenovot, amin gyárilag droid 5 van.
    Az is ment egy két honapokig rendben, majd ugyan ezek a jelenségek jöttek elő.
    Hard reset rendszer visszaállítás egy két havonta.
    Volt rendszeresen tisztitva, alkalmazasok kilove, napi szintű ujra indítás. Nem akarok hazudni, inkabb azt mondom heti szintű ujra indítás.

    Igazából nem mondom hogy a tablet hibája egyértelműen, hiszen a p8 lite telcsom is csinalta a belassulast, de azon a rendszer visszaállítás mindig segített, no meg a sebessegen a droid 6 nagyon sokat dobott.
    Most karacsony előtt vettem egy Honor 8at,no ez pörög, es direkt tesztelem hogy normális hardveren mit bir a droid, takarítás minden nélkül.
    Eddig kopp kopp, minden rendben.

    Eleg ket három max négy naponta újra indítani.
    Es en tényleg hasznalom. Minden netezésre a telefonon csinálok, mondhatom hogy a laptopom nem is használom amióta mehvan a honor.

    Es a jo hardver es droid nekem bizonyított, ezért nem ajánlok 'olcsó' tabletet.
    Mert az elmult egy évben vettem a 7es és 8as lenovot, ami 25 ezer + 40 ezer.

    Es most tervezem 70ert a Huawei m2t ami újabb 70 ezer.
    Ha ezt osszeadom, akkor mar jobban jártam volna anno egy 100+os tabbal.

    Annyit meg tudni kell hogy a tabok is pörögnek, sok játék alkalmazasok kipróbálása, gyerek használja.
    Tehát nem mondom hogy mindenki drága tabot vegyen, de egy idő után csalódhat az olcsó tabokban az ember.
    De ez az én véleményem és tapasztalatom.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák