Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    Sziasztok.
    Tablet vásárlás előtt vagyunk édesanyámmal.

    Neki kellene egy megbízható tabot vennem neten keresztül.

    A fő szempontok:

    - Minimum 1Gb RAM, 2 mag CortexA9, vagy 4 mag Cortex A7.
    - Kijelzőjének a felbontása és a betekintési szöge is a lehető legjobb legyen az árkategóriájában, lehetőleg ne sima TFT panellel rendelkezzen.
    - Németországban, ottani USB-s internet csomaggal lehessen vele netezni. (nincs a melóhelyén WIFI)
    - Megbízható legyen, ne olyan amit a visszajelzések alapján havonta szervízbe kell hordani.
    - Nem fontos a friss Android verzió, de ami rendszer rajta van, az legyen stabil, mivel nem leszek kéznél, ha valami gebasz van minimum 6 hétig.
    - Jó a 7"-os, de nem hátrány ha 8".

    Nem hardcore felhasználónak lesz, hanem anyámnak, aki 50 éves. Szeretné a családdal a kapcsolatot tartani voip hang, illetve videótelefonálás segítségével.

    Felhasználható keret 35-36.000.- Ft.

    Ami eddig szóba jött az az LG G Pad 7.0, Prestigio MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G, illetve még egy csomó hasonló tudású Wayteq, Asus Memopad, Prestigio, stb....

    Nem vagyok otthon a tabletek világában, ezért sem akartam beleugrani egyikbe sem. Soknak elég jó a tulajdonsága, meg a kijelzője is IPS 1280*800 stb.... de a megbízhatóságuk kérdéses számomra, mert a Nem tudom melyik Kínai márkák ajánlottak, megbízhatóak, stb.....

    Előre is köszönöm a helpet. :R

Új hozzászólás Aktív témák