Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bagaba27

    csendes tag

    Ha valaki olcsó de jó tabletet keres annak az Overmax quattor10+ típusát csak ajánlani tudom. 2 hete nyúzom lassan és rosszat csak elvétve tudok mondani. 40000 körüli áron kapható itthon.

    Az anyaghasználat nem a legstrapabíróbb de igazából az ember tableteket nem dobálja. A kijelző nem IPS paneles és a hangszórója nulla. Kamera 2 is van benne, ezekről nem tudok semmit mondani. Nem jó semmire. Ennyit a negatívumokról. Csatlakozók jó minőségűek, nem lötyögnek, passzentosak. A képernyőről még annyit, hogy a felbontás abszolút elég, fényereje jó és a betekintési szög sem annyira drasztikus mint sok ember gondolja. A gép teljesítménye meglepően jó. GTA SA is majdnem full grafikán is hibátlanul ment amin meg is lepődtem :D Internet, zene, letöltés és semmire se kell várni. Akksi ideje is jó. Full fényerőn wifin, folyamatos nyomkodással is 7-8 órát bír. Külső eszközöket is szépen kezeli(pendrive, kártyaolvasó, fat32 vinyó, egér).

    Tulajdonságok:
    - 10,1” (16:10) kapacitív kijelző, 1024x600 felbontás; mulit-touch - érintős
    - Quad-Core CPU – 4x1,2 GHz négymagos processzor
    - 1GB DDR3 RAM
    - 8GB Flash Memory
    - Internet: beépített Wi-Fi-vel (802.11 b/g/n)
    - 2db beépített kamera (elöl és hátul is)
    - Beépített hanszóró, beépített mikrofon
    - Csatlakozók: HDMI, MicroUSB, microSD kártyahely (32GB-ig), 3.5mm audio jack
    - Akkumulátor: 5000mAh
    - Android 4.2 operációs rendszer (Flash Player 11 támogatás)

    Remélem akik most keresgélnek Nekik tudtam segíteni!

    www.facebook.com/BagaPhotoandVideography

Új hozzászólás Aktív témák