Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gps76

    őstag

    válasz parandroid #46205 üzenetére

    Igazad van amiket leírtál,a böngészőknél arra gondoltam,hogy nem lehet ugyanúgy kezelni őket,mint az IE-t,kétujjas nagyítás használhatatlan,szövegtördelés szintén. Jópár droidos táblát nyűttem már,mindenféle böngészővel,és hasonlót várna az ember,amiknek a tudásából az IE tud is valamennyit. Nekem úgy tűnik valami hátráltatja a többi fejlesztését/optimalizálását(lehet támogatást várnak az MS-től,majd utána...).
    Én is kipróbáltam a 125%-os nagyítást,de ott meg már sokminden nem látszik,húzgálni kell a képet,valahogy fura az egész nekem,nem vagyok öreg,de közelebb vagyok a 40-hez,mint a 30-hoz,lehet "szemet" kellene cserélni már. Az biztos,hogy netezésnél veri bármelyik android erőgépet,használhatóságban.
    Amikor megvettem,kellett kb.10 perc mire egyáltalán bekapcsolt töltőre dugva,annyira le volt merülve.
    Jó úton halad a vonal,de szerintem kell minimum fél év mire kiforrja magát,én most úgy döntöttem addig nem várom,majd akkor úgyis bikább gépek is lesznek,bepályázok egy jobbra. Kicsit hiányzik a rendszer gördülékenysége,de hát...

Új hozzászólás Aktív témák