Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    Lassan 3 napja válogatok, olvasgatok, keresek, és igazából nem kimondottan jutottam közelebb a célomhoz.

    Ha kinézek egy kütyüt, akkor tuti valahol a részletekben valami nem stimmel. Vagy a chipkészlet a gagyi, vagy nem lehet USB-n tölteni, vagy nincs HDMI kimenet, vagy a kijelző csak TFT, vagy minden stimmel, de szidják mint a bokrot (Alcor Zest Q813I), annyi a hibás darab.

    Hogy mit is keresek? 7,8-8"-os méret, HDMI kimenet, IPS kijelző jó fényerővel, erős akku, vagyis minél hosszabb üzemidő, Bluetooth, OTG, töltés USB-n keresztül, Quad Core, 1 GB RAM, és max 60e az ára.

    Egyszerűen nem találom az igazit. Minduntalan a Wateq xTAB-79qci amihez kilyukadok, de annál meg azt utálom, hogy külön autós töltőt kell hozzá vennem..... Valaki ajánljon már légyszi egy normális tabletet, amin minden stimmel. De most komolyan, azt vettem észre, ha a van a gépen HDMI kimenet, akkor van DC bemenet, vagyis nem lehet USB-n tölteni. Ez most direkt van, vagy csak én nyúlok állandóan mellé?

    (#44551) Ace owner Miért MM :F :F :F Miért nem Edigital? MInden üzletükben van készleten!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák