Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RMZ250

    senior tag

    Üdv. mindenkinek.
    Előre szólok teljesen kezdő vagyok tablet ügyben. Sőt Androidos cuccom se volt még soha úgyhogy a jövőben biztosan sokat fogok itt kérdezősködni amiért előre is elnézést kérek.
    Rögtön az első: szerettem volna HD filmet feltolni a gépre. Kábel bedug-másolás indul. Először néhány percet ír de kis idő után elkezd lassulni az adat átvitel és már több órát ír ki és folyamatosan lassul tovább.
    Mit csinálok rosszul :F
    Következő: később szeretném rootolni a cuccot. Ehhez tudna valaki leírást ajánlani, linkelni.
    Tudom guglizzak de hiába. Már egy ideje böngészek és nem találok semmi érthetőt, mindenhol csak telókról és régi(2.0.....) Androidról van szó. Azért szeretném rootolni a gépet mert tele van kínai cuccokkal(szerintem játékok) és ezeket nem lehet egyenlőre uninstallálni.
    Szóval egyenlőre ennyi, jaaaaa a gép Cube U18GT, amúgy tetszik eddig. Viszonylag erős hardvere van két magos proci(1.6GHz), Mali400 GPU, 1 G ram, 8G tárhely.
    Előre is köszi.

    Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

Új hozzászólás Aktív témák