Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • altoalto

    tag

    Sziasztok!

    Legyszi adjatok tanacsot!

    Ha azt mondom nem vagyok egy x86 szamitogep zseni meg elmegy, dehogy full hulye legyek a tabletekhez, mar nem jarja a 21. szazadban :)
    Kerdesem az lenne, hogy a kovetkezo szempotok szerint letezik e ilyen tablagep:

    (remelem senki nem akar ram sozni egy nagyobbacska okostelefont :D kaptam egy Xperia mini prot...hat mit mondjak, semmit sem lehet latni a kijelzojen, a menu szamomra atlathatatlan, a rendszer bonyolult egy win7 utan, ha meg akarok celozni vmit a kijelzon nyugtatot kell elotte bevennem...egyenlore jegelem az okostelefon temat, mert eleg volt belole 1x)

    -kijelzo merete 7 col
    -nagy fenyereju, tukrozodesmentes kepernyo, amely a szelvedore tapasztva napsutesben is jol lathato
    -minimum divix felbontasok,mp3 lejtszasa (nincsenek HD anyagaim)
    -hosszu akkuido, ha pl. campingben, vagy pecazaskor szeretnem hasznalni
    -barmilyen sim kartyat fogad, es lehet hivasokat inditani/fogadni, 3G, nagy erzekenysegu antenna
    -GPS rendszer szinten nagy erzekenysegu vevovel
    -kulso GPS antenna csatlakozasi kialakitas
    -a legjobb navigacios szoftverral rendelkezik, vagy a progi konnyen megszerezheto a netrol, es amely Nyugat Europaban es kiemelten a Skandinav orszagokban utvonaltervezeskor nem akar velem megtetetni +50km tobbletet ket tavoli uticel kozot (200 km-es sugarban nezve)
    -fokent hosszu utazasok alatt lenne hasznalva, igy alap a minosegi, gyari autos tolto csatlakoztatasi lehetoseg
    -tablet tarto szelvedore
    -minimum 32GB-os vagy 64GB-os sd/micro kartyat kezelje
    -a minimum belso memoria meretet nem irom, mert gondolom az sd kartyrarol sokminden futtathato
    -wifi
    -a lehetosegekhez kepest jo minosegu, eleg hangos beepitett hangszoro
    -a navigacios program futasa kozben lehessen hangosan zenet hallgatni
    -hozza lehessen kotni kulso usb-s merevlemezt filmnezeshez, tovabbi zenek hallgatasahoz
    -mas win7-es szamitogepekkel valo szinkronizacio
    -wifi vagy usb billentyuzet es eger csatlakoztatasi lehetoseg.

    A lehetetlent kertem? :D

Új hozzászólás Aktív témák