Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vertigojames

    tag

    Ha már online boltok... én aliexpress.com- on sokat rendelek.
    Aki nem ismeri annak: ez nem egy kínai online shop, hanem kínai kiskereskedők gyűjtőhelye. (eladónként egyébként akár saját aloldallal, valamint pontozva vannak a vásárlók által, mint itthon a vaterán)
    A legjobb, hogy nagyon sokféle opcióból lehet választani. Van pl. olyan, hogy egyik eladó ingyen adja a DHL-t, a másik meg valami ajándékot ad ugyan ahhoz a cucchoz. Érdemes egy készülékre rákeresve kiválasztani a legjobb ajánlatot. Ja, és nagyon tetszenek az "opciós" megoldások. Pl.: Option 1 - az általában az alap terméken túl plusz egy kijelzővédő, meg egy tok. Én legtöbbször így rendelek.
    És a legjobb az Aliexpress-nél, hogy nem trükköznek (eddig még nem volt bajom), mert amíg vissza nem igazolod hogy megkaptad a terméket, és rendben is volt, addig az Aliexpress-nél van a pénz, és csak a visszaigazolás után utalják tovább az eladónak. Egy szó mint száz, én jobban bízom bennük, mint pl a pandawillben, akik még az első Aurora kijövetelekor másfél hónapig altattak, és ültek a pénzemen...

Új hozzászólás Aktív témák