Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izisz

    senior tag

    Mostmár én is közbeszólok.
    Felmerült valahol, hogy nem tudható a hiba a forrása (eredeti oder házibarkács töltő):

    "(#17093) Crytek
    Hát ez gyors volt vége is a gépnek Kurva eget szinte tudtam nekem nem lehet szerencsém.
    Töltöttem a gyári töltővel és egyszer csak puff elment a képem semmi nem kapcsol be a gép."

    A FW újrarakását már ekkoriban megírtam Crytek-nek még részletesen ki is fejtettem step-by-step, mit kell csinálni (pm-be kérte).
    Azt is megírtam, hogy én egy dlink router gyári töltőjére kötöttem a cube csatlakozóját, azóta is ezt használom hozzá (ezért csapta el Ő is a madzagot).

    Azt is megírtam, hogy nekem sem érte el a 100%-ot a gyári rom-mal a töltés, csak 99% (viszont ha lehúztam a töltőről, akkor nem mutatta azt, hogy még mindíg töltene)
    Én is a prime rom-ot tettem fel majd feltöltöttem (most már elérte a 100%) ekkor egy akksi kalibráló progival töröltem a batterystats file-t (ezt még spica-mmal kapcsoltban tanultam, hogy rom csere után ezt mindíg érdemes megcsinálni). Ezen lépések után nekem telejsen jól működik a kicsike. Azóta sincs akksi gond, töltés/merülés teljesen rendben van.

    Még mindíg a logikus döntés a FW újrarakása lenne, ahogy én is és a többiek is megírták már, de makacs embernek kár magyarázni :)

Új hozzászólás Aktív témák