Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    Elsőre amiket gyorsan néztem wifi tökéletes 2 betonfal után is elég jó a vétel.
    Gyorsan rá is durrantottam egy pendriveot (kábellel ami járt hozzá) arról elinditottam egy 1080p-s filmet akárhogyan tekertem villámgyorsan odaugrott semmi akadás nincs.

    Lefuttattam rajta 4-5 benchmarkot majd logout cikkben láthatóak lesznek a pontok.Mivel eddig nem volt táblám nem nézegettem mi mennyit megy így nem tudom megmondani hogy a pontok jók-e vagy sem.
    De ha a test táblázatában az van hogy galaxi tab -ot is veri 53ezerért akkor nem hiszem hogy kéne szégyenkeznie.
    A hangjára azt mondani hogy fos az erős túlzás.Egyetlen hibája hogy kegyetlen halk de nem recseg ropog semmi csak szimplán halk.Filmnézés csak fülessel ajánlott.A gyári füles egész jól szól szóval azzal nincs gond.
    Touchtest-el végigtapiztam szinte minden milimétert a kijelzőn mindegyiknél volt "visszajelzés" magyarán húzta a vonalat sehol nem szakadt meg.Tehát a kijelző minden pontja jó.

    Bluetoothot is néztem: Nokie E71-el és LG2X-el mindkettőt felismerte s lehetett küldözgetni a cuccokat.
    Most hagyom folyamatosan wifi alatt és egyfolytában 1080p-s ph-t járatok teljes lemerülésig mennyit bír a gép.
    1 percre ez a töltőnek nevezett mellé adott hulladékot is rádugtam de a 5. másodpercbe már láttam amit a videókon.Küldettem is bátyámat városba egy normális töltőért.

    Hirtelen ennyi.Többet márha jóbban bőlére tudom ereszteni a szavak a logoutban olvashattok majd.

    Esetleg adhattok ötleteket miket nézhetnék még rajta.

    Next PC Upgrade: 2022

Új hozzászólás Aktív témák