Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gakocsis

    tag

    válasz lumpen_stex #1558 üzenetére

    Lehet, hogy fogalmi zavarban vagyok, ha igaz, akkor kérlek tegyetek helyre.. :)
    A flash-t azért keresem, mivel ugye vannak olyan honlapok amik erőyse használják, vagy a beépített videólejátszójuk megkköveteli. (hülye példa, de maradjunk Magyar példánál, pl az Index oldalának is van ilyen tartalmi része)

    A dobozból kiszedett 2.2 -es androidot futtató eszköznek ezeket elméletileg már magától kellene támogatni, nem? A böngésző viszon a flash player frissítését kéri. Az alap esetben ráklikkelve bedob az Adobe letöltő oldalára, ahol nyilván nincs android platformra írt frissítés.. Következő lépésben megnéztem azt a linket, amit te ajánlottál. Itt ugye több verzió is van, mind letöltöttem, egymás után, próbáltam is installálni, de nem oldotta meg a flash problémáját.

    A következő lépésben az applanet által felkínált Flash verziót is megpróbálom telepíteni. :(

    Kis bosszúságom volt eddig csak, volt olyan videó, aminek a hangját nem játszotta le, és nem tudtam rájönni, hogy miért... :W

Új hozzászólás Aktív témák