Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MrM94 #40908 üzenetére

    Elég noob dolog a reinstall... komolyan, már vannak linuxok, amik direkt win takarításra készültek. számtech boltos topikban már ki volt tárgyalva, sebaj.

    EnterR: Uhh, ember... komolyan :((
    "(#40883) ViZion válasza EnterR (#40881) üzenetére:
    esetleg valami tuning vagy monitorozó progi miatt? Próbáld a win-t csökkentettben indítani..."

    Megmondtam, vagy megmondtam? Mi a bánatnak írjak le bármit?
    ...a topik lassan érik a zárásra, már mindent leírtunk ezerszer. :(((

    Macs: @Vizion:Most miert kapod fel a vizet?
    Mert leírjuk mit nézzen meg, mással elb fél estét, 'oszt egy taskmanagert nem néz meg...

    "Nem kell szegeny Usert letamadni."
    Még nyugodt voltam és nőies... ;]

    "Amugymeg annyi ido alatt amig babralnek a takaritassal,szepen kap egy uj windowst s csokolom"
    ... amikor lesz eredeti programod -nem játék- akkor majd nem ezt mondod. Legtöbbnél licenc uninstall kell, vagy lehet telefonálni. Céges gépeket is javítok, kevesen örülnének egy reinstallnak minden csip-csup vírus miatt. A reinstallnál, progik, beállítások újra belakásánál lényegesen kevesebb idő a Bitdefender vagy Avira linux live futtatása... már registry-t is lehet részben kotorászni, az amúgy törölhetetlen winDOS fájlokat kitakarítani, etc... Ágyúval verébre, pont mint fentebb.

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák