Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    válasz Pancsermeste #40670 üzenetére

    Én is eleve OEM / új kiszerelésbe vettem az FX8350-et 40-ér mert tudtam, hogy gyári hűtő egy kalap sz*r :K
    (csak pénzkidobás...) továbbá alternatíva volt az "alap" 4GHz -s FX ezért lett a 8350-es
    FX Unlocked matricát meg vettem 2db -ot párszáz HUF-ér ;) /1db felragasztva házíkóra , másik meg félrerakva alaplap dobozába másik alaplapi matrica mellé/ és teljes a collection..
    /árakat inkább nem írok lap/egyéb hardver, mert kedvező áron jutottam hozzá mindenhez (nagykeres és egyéb kedvezmények..) - full konfig - és szempont volt legtöbb alkatrésznél a mínőség és BOX kivitel.../ Mai napig nem bántam meg, hogy AMD FX-et vettem nem Intelt, mert Gamera a legjobb jó kis nVidia kártyával ! /remélem kis kompromisszumokkal pár évig használható lesz/ (ár/érték arányt nem is említem!)

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák