Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz xatos3 #21353 üzenetére

    nekem csak annyi, hogy nem képes rendes tápellátást adni a cpunak. a ramokat sem lehet tiszteségesen belőni hozzá. lehet én voltam a béna, mikor "beállítotam", de mélyebben nem foglalkoztam már vele. 3-4ó bőven elég volt. még sok is....

    VAGY csak a hűtésével lehet a gond.. passz. ez tág fogalom. persze, tudom, nekikéne ülni, szépen komótosan és meglehetne oldani a gondot. de meguntam... 5 évig giga lapom volt 1 huzamba. hibátlan volt, de mégsem. meguntam. szeretnék egy olyan laéot, amibe beteszem a cuccokat és megy ahogy én szeretném. nem akarok 3ó felette ülni...

    a jövőhéten majd kicsit jobban koncentrálok a hűtéseire és megnézem, úgy mi lesz vele...

    meg ugye nálam még ott bukik ez a tuning dolog, hogy sokan mondják: betezsed és emeled a szorzót amíg engedi. ezért BE.... hát, oké. csak elfelejtették mondani, hogy a tökéletes tuninghoz bele kell piszkálni időzítésekbe és egyebekbe. NB/SB stb stb. bár ez már ink általánosított már ;)

    a másik érdekesség meg az, hoyg BS hibás kártyám volt, kicseréltettem, ugyanúgy volt BS. utánna levettem a CPU OC-t (tudom, elsőre ezzel kellett vna kezdeni. naív voltam) és azóta nincs BS.
    úgyhogy gyakorlatilag nem arcba, hanem egy ventilátorba köptem. majdnem nem ugyan az:DD...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák