Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz RefeeZ #793 üzenetére

    Ref: Te akartad... Jöjjön tehát a feketeleves :D Áh nem... :D
    Az alábbi dolgok mind az én véleményemet képezik, valamint az én ízlésemet... Szóval lesz egy-két olyan dolog, amit lehet, hogy így akartál, és így tetszik neked, de nekem nem... Nos kezdem :D :

    A gumi jónak néz ki, kicsit talán lehetne kerekdedebb maga a köpeny oldala... Bár innen nem látszik, mennyire az (ez a kritika az én kerekemet is érte, így nekem is ki kell javítani... :D). Majd jöhetne egy olyan render, ahol a gumi mintázata is látszik...

    Szerintem a shader vagy material, ahogy nálatok hívják :D, tehát az el van rontva... Nekem nagyon nem tűnik fémesnek, inkább valamiféle kerámiának... Ez az alaplap színe, vagy a felninek is ilyen? Tehát csak tükröződés? (nem úgy tűnik...)

    A felni maga jó lenne, de az én izlésemnek túl egyvonalban van minden. Szóval nekem túl sík, bár látom, hogy a belső része szélesedik kifele menet... Viszont az a csík, ami benne van, noha nekem nem túnik nagyon odaillőnek, de nagypon szépen lett megcsinálva... Szóval az remek... Nem is olyan ''nemodaillő'', most hogy régebb óta nézem :D Szóval az a rész nagyon grat, nekem bejön (azért ajnározom azt a részt, mert első pillantásra gondban lennék, hogy hogy csináljam meg... :D ).

    Szóval összességében szerintem a shadereket le kellene cserélni, magán a modellen pedig egy kicsit több változatosság, azaz síktól való eltérés lenne jó... De ha így gondoltad, akkor okés :B

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák