Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    Ja Mulder, én is így gondoltam valahol, mármint amikor csinálok egy kocsit, akkor a felnivel kezdem.
    Minden esetben... És csak akkor folytatom, ha az már tetszik... Ezért volt az, hogy anno összesen csináltam
    vagy 10-15 felnit a 8 kocsi projektemhez (amiből csak 4 lett kész, a legeslegelső, a BMW M3, a Murcielago és az M5)
    Szóval persze, azzal érdemes kezdeni, és meg is adja a lendületet...
    Ref: ABBA NE HAGYD!!! Hát ezért téptem a számat? :D:D:D:D Komolyan, kitartás, noha nem kell éjjel nappal túrni,
    mert abba belefárad az ember, meg persze nem lóverseny, ha unalmasnak találod, akkor tedd félre, csináld akkor
    majd ha lesz kedved... Csak végleg fel ne add (mondjuk nem szokása az embereknek, csak max félreteszik pár évre :D)
    És még valami a kocsihoz: én amikor megláttam a Maya-s Ford Focus tutort, sok eszemről téve tanúbizonyságot úgy
    gondoltam, hogy ez biza nem nehéz, de minek is szenvedjek Focussal, csinálok a tutor alapján helyette egy Dodge
    Vipert... Mondhatom, beletrafáltam annak is a formájába :D Fenn is van a végeredmény a World3D.hu-n is, Sportkocsi
    néven (mivel nem hasonlított a Viperre, így maradtam csak a sportkocsi névnél). A kereket olyan szerencsétlen
    megoldással csináltam, hogy a gép alig bírta forgatni a 4 darabot belőle... :D Azaz a gumit... :D De persze mindenből
    tanul az ember, ezekből meg főleg... Na csak az a baj, hogy az utóbbi olyan 2 hétben csak a számat jártattam, de
    semmit nem csináltam, szóval pofám nagy, én regélek az igyekezetről, de nem mutatok én sem fel semmit :D
    A game képeknél jobbat mondok: megpróbálom megkeresni a szervereken valahol a játékunk elkészült verzióját. Mármint
    azt, ameddig elkészült... Ellen nincs benne, de már repülni lehet, meg a videó majdnem teljes verziója is fenn van
    valahol. Megkeresem a linket :D

    UI: No hogy azért ne legyen teljesen igazam abban, hogy nem csináltam semmit: Körvonalazódott a fejemben, hogy most
    a kocsi remake-jénél megpróbálom úgy csinálni, hogy megcsinálom az alap modellt, de igyekszem egyből tuningolni is.
    Szóval kerül rá majd egyedi lökhárító, kötény, motorháztető, Edelbrock erőforrás (ha más nem, matrica képében).
    Ööö nagyon látszik, hogy megint elővettem a NFSU2-t? :D :D :D

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák