Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • op9

    aktív tag

    válasz #72042496 #1089 üzenetére

    Köszi szépen a kritikát! De komolyan!

    Az ajtóknál nem akartam a hagyományos nyitási módokat használni...
    Volt rá kb. 30 percem, h valahogy kitaláljam. Hát ez jött össze. (ezek speciálisan hajlítható krómszerű anyagok :) )
    A belső valóban nagy, de 2 személyesre szerettem volna mindenképp. Ha kisebbre veszem a benne levő cuccokat, akkor viszont nagyon üres lenne.
    De az igazsághoz hozzátartozik, h az idő rövidsége miatt nem sokat gondolkodtam a belsején.
    A kerék fényei... :). A jövő zenéje :). Elvégre valaminek a levegőbe kell emelnie.
    A hátulján az Audi jel nem igazán festés szeretne lenni, hanem egy plexi, ami mögött neon világít, bár jól látod, itt csak sima kék szín van egy kis Output-tal.
    A 3 pedál: a csúsztatott kuplung lehetőséget meg szerettem volna hagyni, mert a rövid ismertetőjében írtam, h ez egy olyan jármű lenne, amivel szárazföldön is lehet közlekedni, és kifejezetten olyanoknak készült, akik szeretnek küzdeni a fizika törvényeivel. Ezért mindenképpen meghagytam a teljesen manuális vezethetőséget. És a magasba emelkedéshez is szükség van plussz pedálra... Hogy pontosan melyik mit vezérel, az már teljesen mind1.
    A HUD-os észrevétel nagyon jó!! Meg sem fordult a fejemben, h itt bizony mást is ki kellene jelezni. (idő rövidsége)
    TT: Az Audi RSQ Conceptből indultam ki (elvégre a feladat az volt, h az Audi jegyek megtalálhatóak legyenek benne), de elhagytam a kerekek fedőit, hosszabb ívet hagytam az oldalán, az orrát meghosszabbítottam, stb. Aztán tovább keresgéltem a neten képeket, és megtaláltam a LeMans-t, ami így meg kiköpött hasonlított erre... Itt már gondoltam, h ezzel nem fogom feltalálni a spanyol viaszt, de befezejem.

    kb. 70 órát tudtam vele foglalkozni, render beállításokkal, anyagokkal, szóval mindennel együtt.

    Köszi mégegyszer az észrevételeket!!

    How Bad Do You Want It?

Új hozzászólás Aktív témák