Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rostiron

    őstag

    válasz Mr Dini #811 üzenetére

    Szia.

    Mit értesz az alatt " a külső elérése offos "
    Külső hálózatból a twonky-t elérem böngészőböl a xxxx.zyxel.me:9001 -en, de ha rákattintintok egy filmre nem indítja el. Mi kell ahhoz hogy ne letölteni akarja, hanem lejátszani ??

    WebDAV- ot hogy tudok böngészőből nézni ? Pl. böngészőből el sem érem a webdav-ot. De ha beállítom mondjuk NetDrive-ba ott megy simán. A haverom kodi lejátszóba állította be a wbdav-ot és simán nézi a filmjeimet.
    De böngészőből nem érem el. Oda mi kell ??

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

  • Fagyi

    aktív tag

    válasz Mr Dini #811 üzenetére

    Kicsit beleástam magam.
    Akkor tisztázzuk!
    Twonky:
    App feltelepít, bekapcsol => portot nyitni a NAS-on, routeren forward-olni az eléréshez => Vezérlőpult- Szolgáltatás-Média kiszolgáló menüpontban pipa, a megosztani kívánt mappákat a megosztások közzététele fülön engedélyezni=> Restart.
    Így, ha jól csináltad a nasip:9001 (nálam 9002-is, lentebb taglalom)címen, belső-külső hálózaton bármilyen eszközről böngészőből eléred.
    JP (twonky-ba beépített lejátszó) játsza le a file-t (music.photo mappa megy, videoban nem mind!! Most nekem sem jó! ??? A böngésző kiegészítője határozza meg a lejátszást!
    Érdekes módon itthoni környezetben sem játszik le mindent! VOB és AVI az egyik gépen megy a másikon nem xp+ff viszi, w10+ff nem!? Ez 100%-osan külső elérésnél is így van!

    9001 vs 9002 nézzétek meg ti is nekem a kompatibilis eszközök látszanak a 9001-es porton, 9002-őn nem.
    9001 alatt látom az otthoni hálón lévő pc-t és a Tv-t is. Tv-re is küldhetem a lejátszandó file-t!

    https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

Új hozzászólás Aktív témák