Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s1167

    csendes tag

    válasz ux1 #403 üzenetére

    Szerintem az előbb is hosszabban offoltunk mint amennyit célszerű, azaz semennyit. Nem szándékoztam kitérni benne a diff-re, hiszen világos hogy a két formára hozott adatsor "diff"-erenciáját szükséges megállapítani. Értem én minden felesleges mondatodat, de jobban örülnék ha ezekkel itt nem kellene foglalkozni. Nyilván unalmas az eseménytelenség amíg a Ko9 által szállított eredményre várunk.
    De ha unatkozol olvass vissza, mert amit Ko9 kapott tőlem abban mind a formázás mind pedig a különbségképzés benne van. De tudod mit? Elismerem, valóban Te tolod szebben a csattogós lepkét az oviban. :)) Hagyjuk már ezt abba és legyünk konstruktívabbak. :K

    Ko9 légyszi jelezd ha lehet, hogy honnan vagy miből való a kísérleti konfig adatsora. Ez nem jött le nekem pedig végigolvastam. Úgy értem milyen eszköz paramétereit próbáltad meg betölteni? Csak hogy mi is elmélázhassunk a nem stimmelő sorokon.
    Például miért 4216K memóriát szabadít fel a 287. sorban az eredeti konfig 2012k-ja helyett?
    Határozzuk meg ezeket a különbözőségeket ha lehet. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák