Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • mira72

    őstag

    válasz #40993792 #28687 üzenetére

    végül is igazuk van, egy "kínai sz@r" nem?
    lehet nézni nevesebb gyártók telefonjait.. hasonló tudást dupla áron adnak.. ez van..
    van akinek a név kell..
    eddig én kellemeset csalódtam a kínai sz@romba ... ( kopp kopp ) , aki szívott vele és lecserélte ( x8 GT540 és társaira ) az szerintem azzal is szív, mert buta hozzá...
    ez van... minap írta valaki hogy igénytelenek vagyunk.. az ő x8-a meg cseppet se játéktelefon... ha így gondolja, legyen boldog a gondolataival :)

    AMOLED nem kellene, nekem ez a kijelző bőven megfelel ( igénytelen vagyok :DDD )
    5mpix se kellene, de a 3-as lehetne jó, nincs nagy igényem, csak mint egy k800i .. .
    nem tudom mibe kellhet nekem több egy telefonba... esetleg villanyborotva lehetne benne :F
    meg mini nyomtató :O

    na kb ennyi a véleményem, akinek nem tetszik, nem érdekel, aki szerint nincs igazam, nem érdekel, mert igazam van : :B
    aki meg nem fogja fel az ár/érték arányt, annak megy úgy kell.... buta és kész...

    update: SGS ... volt nálam.. kerete nyikorog nyekereg, akkuja GPS-el fele annyit se bír mint a penge, kijelzője lehet kicsit szebb... stb.. nem ér többet...

    [ Szerkesztve ]

    MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

Aktív témák