Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • djozsi

    senior tag

    válasz syl5 #6172 üzenetére

    Ilyet ennyiért azért lehet eladni, mert baromi jó vétel, nem pedig azért, mert mindenki hülye.
    Fogadd végre el, hogy nem mindenki számára válik használhatatlanná egy készülék attól, hogy egy tesztképen valami nem tökéletes, sőt, a többséget még csak nem is zavarja. Én például (és még baromi sokan) a hiba tudatában jutottam a telefonhoz. Tudtam, hogy ilyen lesz a képernyő, mégse érdekelt. És hidd el, nem én vagyok az egyetlen.
    Tolj egy acid3 tesztet a böngésződben. Aztán egy html5 tesztet. Egyik se lesz maximális. Na és akkor most mi van? Teszem azt firefoxot használsz. Belinkelek neked egy html5 oldalt, ami firefoxon szaggat, mint az állat, chrome-ban pedig tökéletesen megy. Akkor cserélni fogsz? Na ugye, hogy nem! Pedig itt még pénzről sincs szó!
    Ha téged az megnyugtat, akkor fogd fel úgy, hogy igénytelen mindenki, kivéve Te és devast (és a másik pingvin ikonos srác, nem emlékszem a nevére, elnézést), ha kicsit jobban a dolgok mélyére akarsz ásni, akkor próbálj meg mások fejével is gondolkodni és fogadd el, hogy nem minden ember ugyan olyan, mint te. Csak hagyjuk már ezt az egészet végre...

    [ Szerkesztve ]

  • sto1911

    veterán

    válasz syl5 #6172 üzenetére

    Persze, volt nehany restart, meg gyari visszaallitas is, hatha egy progi szurta el, de semmi nem tortent. Sot, nem csak ki nem adott hangot, de telefonalaskor az enyemet se hallottak. 3 hetes telo volt.

Aktív témák