Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • djozsi

    senior tag

    válasz ronaldo #1048 üzenetére

    Ha neked normális használat mellett jelentkezett a probléma, akkor nyilván nem Neked szólt, amit írtam, hanem azoknak, akik itt írkálták, hogy budiba zárkóztak, balra-jobbra döntögették, ilyen-olyan tesztképeket kerestek és 5 centiről nézegették.

    Egyáltalán nem arról van szó, hogy én valami tutyimutyi ember vagyok, aki használja a szart, csak hogy ne kelljen síkra szállnia A Nagy T-vel.

    Csupán arról, hogy ez egy használati eszköz, ami azért van, hogy engem szolgáljon és nem több, nem pedig azért, hogy maga legyen a Tökéletesség, ami szélsőséges, abszurd, nem _használati_ körülmények között is azt produkálja, amire gondolok, mert ha nem, akkor napokig dörömbölök a szervizben és ha ők nem veszik észre a hibát, akkor őket is vécébe zárom.

    Olyan, hogy Tökéletes nincs. Lehet, hogy amire cserélik a vécében oldalról foltos képernyőjűt annak meg 10%kal rosszabb az aksija vagy majd fél évvel előbb pattogzik le a króm a gombjairól, ki tudja.

    Ha veszek valamit és annak olyan hibája van, ami normális használat mellett folyamatosan, érezhetően zavar, akkor megyek reklamálni, egyébként nem.

    A Nagy T-nek pedig tök mindegy, hogy reklamál-e valaki vagy nem, mert ha hibás a készülék azért a gyártón verik el a port, de ha nem, akkor se az a -20ezer pénz fogja romba dönteni őket. Legfeljebb hülyének nézik az illetőt, amikor előáll a vécés sztorival és a céges bulikon róla fognak anekdotázni.

Aktív témák