Hirdetés

Aktív témák

  • syl5

    őstag

    Voltam én is a T-be, hogy fetegyék a csodafrissítést. A faszinak nem sikerült frissítenie a telefonomat. Azt mondta, hogy fel kell tölteni 100 %-ra az akksit és akkor jó lesz...Mondom jó, azért próbáljuk már meg még egyszer. Megpróbálta tölrőre dugva, úgy se volt jó. Rajtahagyta a kártyámon a frissítést, elmondta a billenytűkombinációt, és azt mondta próbáljam meg otthon full akksi mellett. Mondtam neki hogy ez szerintem full akksival sem fog felmenni (jelenleg töltőn a teló)...Kérdeztem tőle, hogy valami egyéb megoldás nem lenne e (én a cserére gondoltam, Ő nem vágta le...)? Abba maradtunk, hogy holnap próbálnak megoldást kereseni, amennyiben nem tudnám megcsinálni... Mivel elég valószínű, hogy full akksi mellett sem fog felmenni a frissítés (bár ne legyen igazam), akkor holnap megyek vissza, de akkor már biztos hogy addig nem jövök el onnan, amíg 512 ramom nem lesz...Most se kellett volna már hagyni lerázni magam, mert elég bosszantó már a helyzet, és holnap is egy nagyon fontos munkámtól fog időt elvenni a frissítés, de rendes ez a szervizes, általában mindig hozzá kerülök szervizes kérdésekben és ha velem nem bánnak otrombán, akkor én se tudok olyan lenni...

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Aktív témák