Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • afonyabacsi

    csendes újonc

    válasz Landor #8388 üzenetére

    Hétvégi tapasztalataim, mind auto framerate and resolution módban optikai kábellel:
    -Nevem Bruce, 720p, 84 perc, 5 ugrás (úgy tűnik a 720p-s filmek a legkevésbé problémásak).
    -Tyler Rake, 2160p, 116 perc, 35 ugrás... nagyjából élvezhetetlenné téve a filmet.
    -Életerő, 1080p, csak az első 60 percben 19 ugrást produkált, ekkorra sokalltam be, inkább néztem 60fps módban, de sajnos még ez sem teljesen problémamentes, bár a további részben "csak" hármat ugrott a hang...
    -Élősködők, 1080p, a tévére HDMI-vel vitt, majd onnan optikaival soundbarra továbbított hanggal, 0 ugrás.

    Szóval szuper, hogy a Zidoo azt javasolja, hogy HDMI-t használjunk, csak akkor ezt eladáskor kellett volna mondaniuk, és nem veszem meg a boxukat, mivel HDMI-vel nem tudom beilleszteni a rendszerembe. Írok is a kereskedésnek, hogy hozzanak össze az importőrrel, vagy Ők intézkedjenek, mert számomra így teljességgel használhatatlan a cucc. Nagy kár, mert minden más szempontból jó lenne... Az meg, hogy pár erősítő nem kompatibilis a Zidoo lejátszókkal optikain, egy nagy baromság, az alap szoftververzióval semmi gond nem volt, tehát nem a lejátszó nem kompatibilis az erősítőmmel, hanem a jelenlegi firmware...

Új hozzászólás Aktív témák