Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    Topikgazda

    válasz Zoty4 #15098 üzenetére

    akkor múlt szombaton felraktam a gplay nélkülit - na már akkor írtam, hogy nem ajánlott a G-re a simát frissíteni. Volt akinek nem is engedte. Biztos, hogy egy idő után ez zavart be. A Z9X-l nem tudok képben lenni főleg a.88-s mivel még a Z1000 pro-ra nem jött ki. De én még a .75-t sem tettem fel mert gondokról olvastam és erre jött a .88-s javítás.
    de már kezd a tököm ki lenni ezzel a bughalmazzal, meg hogy lassan fél éve nem volt hivatalos update. - Na a hivatalos fw-t mindig akkor adják ki amikor a beta már stabilnak látszik. Erre van a sok "tesztelő" fanatikus aki mer az nyer alapon felrakja és jelenti a gondokat, na és nem ilyed meg az újrakezdéstől. Na erre már én nem vagyok képes csak követem a fejleményeket és igyekszek képbe lenni ha tudok. A kinti topikot is csak a gépi fordítóval tudom követni ha van rá időm.
    Én a .75-s fw-nél vagyok azt is 10-15 nappal később raktam fel a megjelenés után.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák