Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szokratesz71

    csendes tag

    válasz Beni2360 #11752 üzenetére

    .... Köszi az észrevételeket és ötleteket... Valójában költözés után vagyok és festés előtt és egyelőre csak úgy össze van dobálva a rendszer ... Fontos, hogy nem az volt a célom a képpel hogy egy tökéletes rendszert mutassak... ...Ha elég figyelmes vagy azt is láthatod, hogy a bal oldalon is vannak hiányosságok. Ott például a falnak támasztva van egy festmény, egyébként jobb oldalt is van. Szóval sok teendő van még, talán karira kialakul ;) ...
    ... Valójában én azért írogatok erre a fórumra, mivel vettem egy Zidoo lejátszot... ... És még mielőtt zidoo tulaj lettem, annak előtte is hobbim volt a zenehallgatás és annak minél minőségibb fejlesztése, mindezt persze a saját igényeimhez és erőforrásaimhoz igazítva... ... És talán a hivalkodónok tünö képemmel, valójában azt próbálom gagyarászni (mint ahogyan szerintem az audiofil körökben, igen ismert és elismert Fapaci fórum társ is), hogy bár a feltüntetett képen a Zidoo UHD 3000 tűnik a leggyengébb láncszemnek és ezer eurós árával a legolcsóbb is egyben, szerintem mégis megállja a helyét a 3 4 ezer eurós sztereó eszközök között. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák