Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vata666

    tag

    Stiasztok! Vettem egy Zidoo Z9X-et. Legújabb firmware. Tv: Lg Oled65c8, erősítő: Yamaha RX-V6a. Beállítással kapcsolatos gondjaim vannak. Légyszi segítsetek. HDMI mode: Auto. De amikor egy film pl. 23.976Hz, akkor is 60Hz-en marad, amit a menüben beállítottam. Nem változik autómatikusan. Illetve mit kell neki a Color settingsben megadni a YUV-ok közül, mert ott nincsen auto. HDR: auto. Azt olvastam, hogy DV miatt az úgy jó. Görög oldalon ilyen tv-vel tesztelték. Dolby vision compatible mode on vagy off? MaxCCl and Max FALL on vagy off? HDR to SDR nél melyik a legjobb?HDMI range auto? Deep color compatibility mode: on vagy off: A tv-n be van kapcsolva annál a HDMI jelnél. Illetve hogyan lehet rá alkalmazásokat telepíteni? Bocsi a sok kérdésért, kicsit kezdő vagyok a lejátszóval kapcsolatban. Amúgy nagyon tetszik :) Köszi a válaszokat előre is :R

    Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

Új hozzászólás Aktív témák