Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reandre

    tag

    a legnagyobb zajt a házakban ált nemis a ventik, hanem a HDDk okozzák... főleg ha Maxtroból vannak... szóval előbb szerintem a vinyó hangjának csökkentésével próbálkozz... Samsungokra azt mondják, hogy abszolút nincs hangjuk, és seekelés közben is alig hallhatóak... ha emellé párosítassz egy TT HardCano kaliberű ''vinyóházat'', azzal még lejjebb csökkentheted a zajszintjét... aztán ezutánm a legzajosbb ált. a VGA pici sipoló hűtője... ezt le lehet cserélni zalman heatpipeosra... nemrég nézegettem valahol, már megy lejjebb az ára, asszem 6k körül láttram, de nem biztos... aztán utánna a táp... ha noném tápról van szó, akkor tuti hangos... érdemes cserélni 120as ventivel szerelt tápra, vagy érdemes cserélni a a táp ventijét egy 120asra... majd pedig a procihűtő... egy 80as venti 5Vról már tényleg csak elhanyagolható hangot ad ki magából... egy 120as meg szinte semmit... szóval átalakítókkal, és szűkítőkkel fel lehet aplikálni egy jó réz alapú bordára egy 120as ventit, így érvényesül a sufnikúl&kvájöt... ;) ha így sem lenne elég zajtalan a gép, akkor mivel lassan annyi pénz költöttél mint egy vizes hűtésre, nyugodtan lehet azzalis próválkozni... a pumpának abszulúte nincs hangja... egyedül a radiátor ventijeinek... amikre - hacsak nem egy szobai radiátort kötsz a rendszerre, aminek a lamellái közt nem szorul meg a levegő - szükség van... tápra lehet vizes hűtőt rakni, de nem ajálott, mertha ott kicsöpög a víz, abból nem szisztem shátdán lesz, hanem bájbáj szisztem... :( viszont a Zalmannak vannak frankó passtív tápjai...

Új hozzászólás Aktív témák