Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Misi_D #8914 üzenetére

    Youtube-on minden adott eszközön rámenni az ajánlott videókra az ajánlós részen:Ne ajánlja ezt a videót, ne mutassa többször ezt a videót, stb...
    Youtube-on belüli megtekintett videókból kitörölni (1000 van a listában, szóval lehet, hogy jobb google fiók szinten kikapcsolni az előzmények megjegyeztetését, majd 1-2 nap múlva vissza..
    Ami böngészőn ez ment, ott előzmények, sütik, és cache törlése.
    Appon belül cache törlése. (ilyesmi sorrendben)

    És ima hogy a (rékerestem, borzalom) csatorna ne jöjjön szembe.

    Saját account? Nem az on belül volt? Biztos, hogy még mobilon sem vagy belépve? Mert így egy fokkal másabb. Én rendszeresen tapasztalom, hogy ha pl valamiért elvész a sütim, és nem-belépettként nézem a már korábban tab-ra nyitott videókat, akkor egy idő után "felismer a rendszer". Ez fordítva nem tudom mennyire valószínű, de pl míg frissen sütivesztetten nyom minden magyar borzalmat, addig belépve -mivel nem fogyasztom- semmi magyar tartalom nincs ajánlva alapból, max amellett az 1-2 magyar csatorna videója mellett amire feliratkoztam. Valamelyest nagyobb kontrolt ad az accountos lét: nem a "senkihez kütődnek az adataid" hanem egy accounthoz, amit már tud optimalizálni a rendszer, így amit kerülnél könnyebb valamihez jegyeztetni". Hátránya, hogy ha megtanul, akkor jobban ott tart, de borzalom elkerülésre jobb.

    Bejelentkezetlenü biztos, hogy nem lesz mód csatornákat elkerülni, mert te nem vagy egyértelműen azonosítva, aki egyértelműen nyilatkoztál. Globális tiltásra, hogy még a keresőben se jelenjen meg, nincs lehetőség. Ez nem annyira szociális felület...

    De ha új account, saját account, akkor még opció lehet azt is külön venni (pl nem adott, telefonos google accounttal belépni, nem gmailes emaillel regelni, brand-channelt regelni, és hasonlók). Én is leválasztottam a youtube accountomat a főbb, régi google fiókomról... és most tervezem, hogy csinálok egy külön fiókot csak kommentelni, és feliratkozni, mert annyi sütilopós 2fa megkerülős dologról hallani, hogy zavar, hogy a fő yt/google fiókommal vagyok belépve, amire töltögetek is videókat

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Misi_D #8917 üzenetére

    Ha a telefonod valamilyen szinten kezeli a fiókokat, vagy vendég módot, vagy bármi hasonlót , akkor azzal lehet játszani, hogy a gyereknek szánt fiókkal az(on lévő youtube) legyen belépve. Sajnos viszont -bár a yt kids erre lenne limitált tartalom, limitált találatok-, sokfélét hallottam arról is hogy youtube kids-en mik vannak... pont a kerülendő agymosóféle semmik. (Szerencsére ha belevágsz és csinálsz egy fiókot, akkor rá tudsz arra nézni, a kínált tartalomra, anélkül, hogy ő tudna róla [mármint a neki készülő fiókról], így ő nem veszít semmit. Azt is megtudhatod így, hogy mit jelez vissza a rendszer. Esetleg ha tényleg tiszta lapot akarsz adni neki, akkor azt törlöd, és közösen csináltok neki egyet, hogy magáénak érezze, de közös pont a kezdet, és az alapszabályok.
    Csak az a baj, hogy ez az egész algoritmusosdi arra megy ki, hogy ha esetleg valamiféle normálisabbat néz az ember, akkor mellette esetenként megjelenik az alja is.... onnantól megint próbálni lehet a tisztogatást... Akkor már tényleg jobb kikeresni 1-2 értelmes csatornát, bulk-letökteni a videókat, és akkor nem "youtube-ozzunk van" hanem "videózzunk", adott tartalommal.

    Benne van az is, hogy nem hiszem, hogy "youtube kids-ready" egy neki, pl tantárgyat kiegészítő videó...

    (Sokat elmond az is, hogy most gondoltam ránézek... erre nem működi harmadikfeles sütiket blokkolva az oldal)

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Misi_D #8928 üzenetére

    Na de akkor mondom guest/venndég, vagy kiosk mode, vagy valami, és akkor csak ahhoz az apphoz hozzáférés.

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák