Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szekra

    Topikgazda

    válasz ToBeY #52672 üzenetére

    Igen, de én neked válaszoltam, ahol sok 10 emeletes alatt van kisbolt. Bebukja hát bebukja, de mindenki úgy próbálkozik ahogy tud. És aki ebayrol megveszi a filléres kütyüt, telefon tokot stb. és eladja 3-4x áron? Amíg viszik addig csinálja, ilyen ez a kereslet kínálat. Mamámék is falun élnek, nagybevásárlást nem a helyi kisboltban végzik mert méreg drága, általában segítünk nekik unokák vagy falubeliek nagybevásárlással. Bár kicsit így meg elkalandoztunk, mert ők nyilván nem vesznek ilyen élvezeti cikkeket mint energiaital, cukros üdítő stb. Ha meg kell 1-2x s.o.s. tej, cukor anyámkínja, azt megveszik. Itt 50-100 Ft-okról beszélgetünk amennyivel drágább (vagy legyen akár kicsit több), de ezt nem szeretem személy szerint amikor a valakinek a k. anyját mert drágán adja. Biztos nem jókedvéből, hobbiból üzemeltet kisboltot, hanem, hogy megéljen valahogy és etesse otthon az éhes szájakat. Jó most kicsit elmentem szentimentálisba, de na :D Ha valakit, akkor inkább a kizsákmányoló multikat lehetne szidni. :K Inkabb szórom el a pénzem ha tehetem egy kisboltban, mint Tesco és társaiban (ha tehetem), de ez már tényleg más tészta, meg nem vitatkozni szeretnék csak leírom a véleményem. Volt a szűk rokonságban kisbolt, nem egy leány álom.

Új hozzászólás Aktív témák