Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    Most már leírom, mert egy ideje kikívánkozik belőlem.
    Én egy éve csatlakoztam a konzolosok táborához, kipróbáltam xboxt és ps-t egyaránt és engem nagyon nem érdekel ki mivel játszik.
    Viszont ami megy a konzolok többségénél az vmi nevetséges. Én megértem, hogy nincs mindenkinek lehetősége atom pc-t fejleszteni, de ez a fillér ba@ás vmi elképesztő. Kezdődik ott, hogy nincs olyan hét, hogy ne botlanék vmi külföldi reges kérdésbe, mert itt meg ott pár ezer forintért olcsóbban meg tudná venni magának, az már csak hab a tortán, hogy utána meg sír, mert vmi nem működik, lehúzták, stb.
    Ugyanez van ezekkel a segítő eszközökkel is, amelyek közül akad amelyiket a konzolgyártó dobott piacra, még is megy a siránkozás, hogy csalás.
    Csalás? Ezek után miért? Mert nincs rá pénzed? Vedd meg magadnak, ha neked hiányzik, akinek szüksége volt rá az nem sajnálta rá a pénzmagot, te meg nevetségessé teszed magad, csalást kiáltasz.
    Két eset lehetséges, nem vagy ügyes, kitartó, vagy nincs rá pénzed, döntsd el és hagyd meg, hogy a másik úgy játsszon ahogyan ő szeretne, engedd el, ez csak játék.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák