Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinu

    senior tag

    válasz G_N #134 üzenetére

    Tegnap érkezett meg az eszköz, a MI Home app által leírtak szerint megpróbáltam üzembe helyezni, sikertelenül. Elkezdtem hát olvasgatni, és láttam, hogy elég problémás a kütyü. Próbáltam szerintem az összes elérhető leírás alapján, de egyik sem vált be. MI Home régió Mainland China-ra van állítva, más régióban fel sem hozza a Dafangot. Próbáltam a 4.2.5 verzióval, a legtöbb helyen ezt javasolták, de ez szkennelésnél nem látja, manuális hozzáadásnál egyetlen egy eszközt sem hoz fel, szerintem elavult a verzió. Legújabb MI Home már felhozza szkennelésre, de mindig "Connecting to network timed out" a csatlakozási folyamat végeredménye. Írták megoldásnak azt is, hogy csatlakozzak egy jelszó nélküli hálózatra, és frissítsem le a firmware-t, hát password nélküli hálózaton sem tudtam csatlakozni, ugyanazzal az üzenettel ért véget a folyamat.
    Lehet a kamera verziószáma nem jó? Le se tudom így ellenőrizni, nemhogy frissíteni... De lehet valami más a probléma.
    T-home ZTE router van a lakásban, 2.4-re állítva, elvileg 5 ghz-n nem is megy, szóval ez is pipa.

    Van bármi ötleted ?

    No Future

Új hozzászólás Aktív témák