Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • famokus

    csendes tag

    Sziasztok!

    RN2 elégedett tulajként váltottam Katikára. Igazából az elején egy szavam se lehetett. Rekord SOT, smooth stb. Viszont amint kicsit többet akartam volna, jöttek a "bajok".

    1. OTA frissítés bármilyen verzióról bármelyikre, betöltő csík (ne kapcsold ki pls felirat) majd bootloop
    2. 8-as stable-t még miflash-sel sem engedte feltenni, mert mindig elszállt, hogy nem találja a config.bin-t
    3. BL persze nyithatatlan (hiába csinálok meg minden tutorialt "couldn't verify device ")
    4. 8-as developerben jackes headseten kersztül kizárólag GSM híváson kersztül nem hallanak engem. VOIP ok, 7-es alatt minden irányban ok.

    Szóval ma megint megpróbáltam a 7-ről 8-ra lépni OTA-val hátha. Persze nem. Bootloopot bámulva arra gondoltam, hogy végül is már olyan mindegy ,dobjuk át EDLbe és hajra próbáljuk meg mi flashsel hátha. Persze nem. Megint config hiánnyal elszállt.

    Valamilyen sanda gyanú kapcsán simán újraindítottam csak és nem azonnal újabb EDL. Csoda. Betöltő csík megjelent és mintha fixálta volna az OTA-t be is töltött. Most pedig megy szépen a 8as.

    Igazából ezt a telefont nem értem. A Xiaomit sem. Bocsánat a hosszú történetért, de ha bárkinek van ok-okozat tippje, azt szívesen veszem.

Új hozzászólás Aktív témák