Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz 8zabi #9371 üzenetére

    Akkor tényleg nem érted. Semmi köze az egésznek a 6.0 - 6.0.1-hez, én arra írtam, hogy nem tudtad a telefonot a BT menüben párosítani. Én még nem tudok olyan készülékről amin onnan párosítaná a miband-et, mindig visszadobja hogy nem sikerült, pedig hidd el próbáltam sokfélén, 4.3-tól 5.1-ig. Mindig visszadobja egy hibaüzenettel. A mifit-en belülről indítva, és utána a BT menüből megnézve pedig már párosítottnak mutatja, tehát a xiaomi szoftvernek sikerül az, ami kézzel nem. És nem tudom mioért keverted az egészbe bele a 6.0-t, az egy egyedi szoftverhiba, javították, semmi köze ahhoz amit én írtam. Tehát mifit-ből menni fog bármelyik támogatott androidon, kivéve a 6.0, mert a 6.0 hibás, és neked hiába nem megy 6.0-n (mert a 6.0 hibás ;] ), attól még a módszer így működőképes. :N

    (#9374) konzi:
    Ha ezzel leteszteled, és piros X-et ad, akkor nem fog. Ha zöld pipát, akkor meg ki kell próbálni, mert 99.9% hogy fog.

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák