Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    Sziasztok! Tegnap "szerencsésen" elhagytam az 1s-emet. Tavaly májusban vettem és úgy tűnik kilazult a karpántból a band. Már korábban is kiesett belőle, de akkor itthon voltam és meglett. Tegnap utcán útközben már nem tudtam mit tenni, mire hazaértem már nem volt a karpántban :(
    Azon gondolkodok, hogy újre 1s-t veszek, mert ha a mi band 2 csak a kijelző és az idő mutatása miatt tud többet, akkor nekem nem éri meg a felárat, mert karórám van.

    Ha valami másban többet tud a 2-es akkor kérlek jelezzétek, mert lehet elgondolkodok rajta.
    Az nekem nem segít sokat, hogy ha hívnak rezeg és megjelenik egy telefon logó, mert lényegében ezt tudta az 1s is csak kijelző nélkül.

    Fontos, hogy IOS-el használom és úgy lennék kíváncsi, hogy miben tudhat többet a 2 az 1s-hez képest?
    Köszönöm előre is.

    Ui: Egy előző hozzászólásra válaszolva: IOS-en a MI HR alkalmazásban van intelligens ébresztés. Legalább 1s-nél nálam működött iPhone-on. Ezek szerint ez Mi Band 2-nél már nem működik? Mert akkor nem is érdemes 2-est vennem IOS-hez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák