Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz lupus_l #280 üzenetére

    A konyhai elszívóval az a baj (a máshova átnyomott büdösön túl), hogy persze, nyilván mindenki karbantartja, rendszeresen cseréli a szűrőt, stb., csak a valóságban meg valahogy mégsem, aztán nyomja bele a csőbe a zsíros párás levegőt, az megáll a cső falán, egyrészt jön rá a csótány, másrészt megtapad rajta a por is, ami miatt a kürtőhatásnak köszönhetően egy esetleges épülettűz pillanatok alatt elharapózhat.

    Nagyon haragszom az ilyen mindent telibesz**ó emberekre, komolyan gondolkozom hogy kifizetem azt a pártízezres költséget hogy egy csőkamerát küldjön le egy erre szakosodott cég aztán derítsék ki hogy hol van a bekötés. Csak akkor megint én vagyok az önkéntes rendőr...

    Linkeld már ezt a szűrőt pls, jó ötlet :D Vagy sima méretre vágott generic szénszűrő belepaszírozva a cső elé?

    (#279) ntomka Tudom, ez van :) 1-2 évig megsínylette a vérnyomásom, de most már meg tudtam szokni a felső szomszéd állandó kopogását is (vénasszony, beszéltem vele, járókerete is van, azt mondta, azért hangos, majdnem mondtam neki, hogy rendben van - de akkor hajnal fél egykor miért van olyan hangja mintha oda-vissza szökellne a lakásban 10 percig megállás nélkül ;] ), a szagokra meg ott a kiváló Xiaomi légtisztító.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák