Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz akooos #13880 üzenetére

    ha tudsz olvasni akkor láthattad, ha nem, akkor hiába írnám le megint... :)

    wesder
    tudják, supportos srác korrekt volt, elbeszélgettünk az élet nagy dolgairól :d
    annyi, hogy az ms a bejövő csomagokat nem ajánlottként postázza ha kontrollerről van szó, ez igaz minden országra eu-n belül, na most az egy másik dolog, hogy itt sok feketelyuk van ;] de emiatt nem tesznek velünk kivételt, inkább "benyelik" az eltűnt csomagokat
    azért nem volt vidám, mikor bő egy hónapot kellett várnom, volt másik kontroller, de akinek nincs az így járt? rá is kérdeztem ez csak szerintem "vicces"? a srác szerint se volt az :d felajánlott valami pár hó gp-t cserébe, de nem kértem
    arról ne is beszéljünk, hogy ilyenkor a gar idő automatikusan kitolódna annyi idővel,, aíg az eszköz szervizben van, gyakorlatban meg lóPh@sz, eleve kamuzik az ms a kontrollerrel, mert arra egy évet adnak, de ezt _sehol_ nem tüntetik fel a csomagnál, csak külön kontollernél van az egy év
    no mindegy, nekem nem volt túl nagy élmény, ha veszek garkiterjesztéssel vagy gar lejárta előttt eladom és veszek másikat, egyik one x is betojt egyszer szinte újan :d elég tömegtermelés szagú ez

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák