Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    Na én ide posztolom mivel még nem vagyok series tulaj.

    Tetszett a múzeum túra, több helyem megmosolyogtatott. Csomó emlék is előjött mert az igaz, hogy pár éve vagyok csak Xbox tulaj de a 360 elite megjelenése óta játszok Xboxon. Akkor még rengeteget toltuk unokatesómnál a Lego játékokat meg a Guitar Herot dobbal-gitárral. :)
    Aztán a kinect volt még egy nagy csoda mert rengeteget pörgött és abból is írtam a szakdolgozatomat. (lézerszkennelés)
    Emlékszem mindig vágytam a Halo szériára látvány alapján és megfogadtam egyszer végigtolom őket. (Aztán amióta van xboxom gőzerővel pótlom a szériát)
    One-al is tudtam már megjelenéskor játszani és emlékszem, hogy lenyűgözött a kontroller fogása, analogja és ami a legjobban: az LT-RT "puhasága" lenyomáskor. És sajnáltam, hogy hagyták kihalni a kinectet pedig szerintem simán lenne helye mint opció. Ha lenne több kinect-es játék One-ra tuti beszereznék egyet nem is kérdés. Karácsonykor mindig elő van szedve a 360 kinect.
    Nem is kérdés mit választok next-gen konzolnak. :D

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák