Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMark

    titán

    válasz Algotis #13480 üzenetére

    Elitta az összeset, és senki nem kap játékot. :DDD

    Jut eszembe, jó lett az új avatárom? Kicsit meghízott. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Switch Tax

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Algotis #13480 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy a szórakozóhelyig sem jutottam el. :O "Dani, ne csináld már, hogy csak te érkezel józanul a Domimiumba, ne csináld már ember, ájjá le!" és a kezembe lett nyomva valami házipálinka, ami már inkább napalm volt, nem pálinka. A buszon adtak valami durva finom töményet, hidegen - nem sokat, de jó volt. Megérkeztünk a Citadellára, buszról le, haverom kész volt, már a piát se bírta kinyitni (az a papírcsík az oldalán), nekem kellett és innom is - nagyon szar a Fütyülős... Megtaláltak a többiek is, egy majdnem fél kisüveg citromos (fujj) vodkát majdnem csak velem itattak meg, csak azért hagytam az oroszul tudó haveromnak is ("Te vagy az én emberem, elvtárs, kösz!" - a célnyelven). Utána csoportkép, elindultunk a Dominium felé. A buszon már nagyban nyomattuk, még a szalagavatós számainkból is volt. Na, képzeld el, ahogy harminc beállt tinédzser próbál zenére koreográfiára táncolni egy buszban. És... és képszakadas. :DDD Utána arra eszméltem, hogy anyám kelteget, hogy a PlayIT-re el kell mennem - hát én még sosem ijedtem meg annyira, mint akkor, hogy mit keresek otthon. Apám vitt haza, anyám ápolgatott hajnali egytől négyig. Folyékonyan beszéltem németül, nevelőapám (tud németül) szólt rám, hogy magyarul folytassam. Utána lelkileg összetörtem, elvileg sírtam, hogy rossz gyerek agyok, megígértem, hogy nem iszok, nem érdemlem meg, hogy törődjenek velem és nem akarom, hogy az öcsém így lásson, mert nem akarok rossz báty lenni :DDD :O

    Hát nem így terveztem az estét. A buszon még itattak velem valamit, na azt nem kellett volna. Meg a Fütyülőst se. Pedig már éreztem az Erőt :DDD Reggel meg is ijedtem, csekkoltam a tárcám, egy forint se hiányzott belőle. A kajám kivéve minden megvolt - azt meg kellett volna enni a Citadella előtt... Nem mellesleg megjegyeztem az egyik lány barátomnak, hogy nem vagyok belezúgva, csak megdugnám (ő harcolta ki), kár hogy pasija van. Aztán amikor ápolgatott a Dominium előtt, még le is köptem véletlenül (addigra már visszajött a pia egy része) :O Holnap kap csokit bocsánatkérés képpen...

    A PlayIT meg a Syma csarnokban is szar volt, ide Hungexpo kell. Konkrétan hat órán keresztül álltam sorba (háromnegyed kilencre értem oda, a blokkon 14:44 van). Sajnos nem is volt minden, Dio3 PC-re és BO2-es headset sem. Már nagyon kivoltam, levegő se nagyon volt, hely se. Maradtam még egy órát, de az amatőr főszinpadi produkció meg a folyamatosan kilóméteres sorokkal foglalt gépek miatt inkább hazajöttem.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák