Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Buster17 #7835 üzenetére

    Uhhh bááászki! :D Én ugyanígy voltam . Haverommal beszéltem és mellette megvolt nyitva az edzőm chat ablaka is. Ugye az ember az edzőjével meg a haverjával más stílusban más formában beszél. Na én haveromnak akartam írni érted ,ilyen "fiatalosan". Erre fel én barom véletlenül edzőmnek küldtem el. Na de az volt a szerencse,hogy semmi olyat nem írtam ami neki szarul eshetett volna hál istennek de azért égett a pofám rendesen. :DD :DD

    Levert még a víz is. :)

    (#7834) Giinos : Miért felejtős a wp meg a iOS? Szerintem mind a kettő egész jó rendszer, oké zárt mind a kettő, de mindennek megvan a hátránya, androidnak is. Most ezt nem lehet kijelenteni,hogy ez kivan zárva ezért meg ezért. Wp is eléggé stabil rendszer iOS meg főleg(ezt tapasztalatból mondom),villámgyors. Ami hátránya van főleg a wp nek,hogy zárt (ez önmagában még nem lenne baj ) és sok app nincs rá,ellentétbe ios-el . Én is gondolkoztam L920-an de végül nekem is sgs3 lett. :D Nekem sem fagyott le eddig egyszer sem, voltak mikrolaggok de a f*s touchwiz launcher miatt. Feltettem legfrissebb gyárit +nova launchert azóta imádom. Próbáld ki te is a nova launchert(prime) ha még nem próbáltad,nagyon jó launcher. Meg a gyári tárcsázót is lecseréltem mert az is egy katasztrófa(néha mire bejön elszámolhatok 5-ig) , exdialer-re ez is villámgyors. Rányomok és egyből bejön,ráadásul szép is.. Nekem kellett összetákolni,hogy végre megfeleljen és az alap funkciók is gyorsak,használhatók legyenek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák