Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz oriic #24378 üzenetére

    Keleti és környéke teljesen lezárva, ha nincs kirendelve 500 rohamrendőr, akkor egy sem. Tömegközlekedés zéró a belvárosban, ez így kurva jól esett egy tizenkétórás műszak után. Szépen tettem egy fél órás kerülőt gyalog a Blaháig, majd negyed óra várakozás után kikerestem a BKK számát és betelefonáltam, öt percig csörgött ki. A helpdeskes csaj se volt a helyzet magaslatán, hogy most akkor mi van, miért nem állnak meg a buszok a Blahán, merre terelnek, vannak-e tehermentesítő járatok. A végén már csak annyit kértem, hogy csak egyetlen kibaszott megállót mondjon, ahol fel tudok szállni a buszomra, mert csak az tud haza vinni. Urániát mondott, megköszöntem, leraktam, majd kétszer elkiáltottam magam, hogy "a buszokra az Urániától lehet felszállni". Sok szitkozódás, anyázás a helyzet felé, meg páran meg is köszönték nekem, hogy betelefonáltam az infóért. Uránián még vártam tíz percet, de már a buszomon vagyok.

    És végül: kurva anyját a bevándorlóknak, a román és magyar ultráknak, az életképtelen Dublin III törvénynek és a T-Mobile-nak, aki most nem adja ki a teljes LTE sebességet. Egy szóval mindenki menjen el a faszomba, akik így képesek felborítani a békés mindennapokat.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák