Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz qqcqqc #55880 üzenetére

    "A Fat, az ha jól értem az első verzió."
    Igen, olyat NE vegyél.

    "A slim az újabb. De ebből is sok verziót látok. A 4GB elég olcsó, de használható (itt az aprón is van 20.000 körül egy kontrollerrel)?"
    A Slim-ből egyféle van. Ez az "S" (ha nagyon pontos akarok lenni, akkor kétféle: a fényes, illetve a matt fekete). A másik ami jó, az "E" modell, ez utóbbi Energy Safe-t jelent (sokan azt hiszik, hogy ugyanaz mint az "S", de ez elég nagy tévedés. Egyel újabb kiadás, de nincs rajta AV, csak HDMI csatlakozó, valamint kevesebb USB porttal rendelkezik). Amúgy 20-ért nem rossz az ára, de számold bele, hogy ehhez még venned kell majd külön HDD-t, ha szeretnéd, hogy a lemezeid, amiket veszel hozzá 1 hónapnál tovább működjenek (gyerekek gyorsan megoldják a lemezt :K ), ez plusz pénz, rosszabb esetben extra postaköltség, azután ott van még a kinect, ami még plusz költség, meg a másik postai díj, illetve kell még 1db kontroller, hogy lehessen ketten tolni a játékokat, ez sem lesz ingyen. Én azt javaslom, hogy egy helyen szerezd be a teljes csomagot. Jobban jössz ki.

    "Írnak mindenféle három betüs rövidítéseket, amikről nem tudom, hogy mit jelent."
    Nem tudom, pontosan milyen rövidítések ezek, de tutira a gép valamilyen formájú herélését jelentik, ezért én nem is foglalkoznék vele. Ráadásul drágítja a gépet, viszont több hátránnyal jár, mint előnnyel.

    "A közelünkben van egy kis garázsbolt, ahol 40 körül adnak 250-320-as gépeket egy kontrollerrel, felújítva, 1 év garanciával. Ez megéri?"
    Az 1 év gari miatt talán megéri, de 40-ért már teljes konfigot kapni kinect-el, játékkal, 2db kontrollerrel, persze nem 1 év garanciával.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák