Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Plata #93394 üzenetére

    Csinald vegig a main questet. Mar csak ezert is megeri. A Night Fae-val kapsz blinket, ami egyben 50%-al noveli is a sebesseged jo ideig, vagy rested helyeken, vegtelen ideig. Kyriannal komoly selfhealt, tobb aprosag mellett, Venthyrrel teleportot, ami olyan mint egy solo warlock kapu es sokkal konnyebb vele osszeszedni a hulye helyekre letett ladakat, a Maldraxxusos covenanttal meg pajzsot es ezek meg csak a non damage fun abilityk. Erre jon egy masik aktiv kepesseg, ami damage/healt novel, vagy tanknal a vedelmet es a bond fabol meg tobb passziv cuccot, ami sokat segithet ha jo covenantot valsztol, es ezek szinte hetente, kethetente erosodnek. Van par cheat death skill is, ami neha jol jon. Ilyesmi van a Night Fae-nal es a Maldraxxusos csavoknal.

    Emellett a covenantokkal hozzafersz egyedi transmogokhoz, mountokhoz, petekhez, neha jol kinezo szettekhez. En pl. csak casualban tolom, igy meg M+ -ozni se szoktam, de a covenant szett mar szerintem ilvl 190 korul van a heten. Hozzafersz extra lore-hoz, storykhoz. Van par covenant minigame szeru dolog is, amikbol van hasznos is. Van commanding table, olyan mint ami az elozo kiegekben is volt. Szerintem nem olyan jo, de van akinek tetszik. Van egy olyan ami a covenant zonaban gyorsitja a kozlekedest, kesobb meg Oribos portalt is ad. Nigh Fae-nal olyan helyekre visz el ahova mashogy nem tudsz eljutni.

    Kvazi a Covenant rendszer a legnagyobb feature az egesz kiegben. Nem tokeletes, de hiba kihagyni.

    2 nap alatt megvan az egesz, de talan 1 alatt is, ha tenyleg csak a main questlancot tolod.

    [ Szerkesztve ]

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák