Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz tPedro_ #59246 üzenetére

    "Igenam, csak en naponta egyszer pakotlam be, ok viszont majdnem egesz nap online voltak (random belepekor mindig volt fent 1-2 kari, egyiknek elkezdtem gyujteni az altjait, volt vagy 5)."
    Attól, hogy többet adnak el, még nem biztos többet keresnek, mint te :) De alapvetően persze tény, minél több időt fordítasz rá, annál több pénzt szerzel. Csak nem feltétlenül arányos. Tegyük fel fixen lesz 3 órád goldot szerezni naponta az eddigi fél óra helyett. Ugye ekkor a) beszálsz a glyph üzletbe, 3 órát végig azzal töltöd, hogy folyamatosan alárakosgatsz másnak. b) glyph üzletre pont annyi időt fordítasz, mint korábban, viszont mellette beszálsz ugyanezzel a filozófiával poti, gem és enchant ágba is. Garantálom, hogy a b)-vel többet fogsz keresni.

    Gertrius:
    Jó árazás nem azt jelenti, hogy jó alacsony. A jó árazás azt jelenti, hogy annyiért rakod be, mint amennyi a termék valós értéke. Ami akár totál más lehet, mint amennyiért adott pillanatban bent van az AH-ban. De tovább megyek, ahhoz képest is totál más lehet, hogy adott pillanatban a hozzá szükséges alapanyagok milyen áron vannak bent az AH-ban.

  • frostitualt

    tag

    válasz tPedro_ #59246 üzenetére

    "Hiaba arazod be jol, ha masok alad lovik be. En nem foglalkoztam vele tul sokat, 24 orakra tettem be, ha lejart
    beraktam ujra."

    Naés? Valamelyik nap félbredtem korán, megvettem az összes herb-et az ah-ban ami 2g alatt volt, kb 15k-ból meglett visszaraktam 2g99s99c-ért/sb 20-es stack-ekben volt alatta vagy másfél oldal 2g30s körül. délig a fele elment, úgy, hogy a nagy részet 80-90s-ért vettem. A többi kb két nap alatt fogyott el. valami 38-40k lett a 15k-ból.

Új hozzászólás Aktív témák