Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    válasz Viktor77 #33539 üzenetére

    Ööö, a FlightMasterekre gondolsz?
    Igen, úgy már egy fokkal jobb, csak ha épp messze van az ember a várostól akkor ugyanott van mint a HeartStone-al, két város között fasza, de távoli quest point + város között nem játszik.

    Amúgy szerintem pont eltalálták a rohangálás mennyiségét, nem is túl sok, nem is túl kevés, nekem is csak az eladás miatt sírt a szám, de most vettem bageket, 40 hely már elég lesz egy darabig. :)

    Wolverine: Azt a patchet már várom, de a megváltoztatott questek miatt, mert nem rossz ez a Night Elf Druida, de a Taurin Shaman-t jobban szerettem, mindenképp el fogom kezdeni vele újra, nagyon jól el van találva a balance a melee és magic spellek között, a Druidanak meg eleddig elég kevés frankó skillje van, mondjuk majd ha több form elérhető biztos faszább lesz(12-es vagyok még csak).
    Mondjuk a helyszín is jobb volt a Taurinnál, a Night Elfek birodalma olyan depressziós. :D

    Lenne még egy kérdésem addonokkal kapcsolatban.
    Olyan tooltippes addon van mint a TipTac csak konfigurálható, hogy mikor jelenjen meg?
    Mert az bekapcsolható ebben is, hogy combat közben ne látszódjon, de én akkor sem vagyok rá kíváncsi ha már halott a target, lootolás közben elég irritáló tud lenni.
    Az meg, hogy ne az egér mellett jelenjen meg annyira nem bejövős, mert folyton el kell sandítani valamely irányba.
    Tudom, marha kényes vagyok. :DD

Új hozzászólás Aktív témák