Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz bobace #21109 üzenetére

    Hát lila nekem pl. még nincs,csak kék meg zöld trinkettek.Voltam más rugókkal is 80-as instába,pár boss erejéig SWP-be meg egyszer HC-be is.És egyik rugó sem tudott több dps-t nyomni hasonló gearben mint én :( .Ja és hasonló talent buildel.Most vagy mindannyian ilyen bénák vagyunk(ami könnyen lehet),vagy ez a klass már nem az ami régen volt.Nem tudom..Pedig swp-be volt az egyik rugónak Naxx-ból main hand fegyver,jópár lvl 80-as drop meg csak kék gear.Így csinált 17xx dps-t én meg 1660 körülit.Két kiló buffal a nyakunkon.A dps-em mindig ugyan az.Trash-en,ha stunnolható,cheap shot-ss-S&D-SS..-Evis.Ha stun resis akkor garrote és a többi.De csinálok olyat is,hogy feint-tricks of the trade-blade flurry-killing spree.Ezzel jó kis aoe dmg-ot nyomok.Boss-on meg garrote-4xSS-S&D-..aztán boss függő.Álltalában ss spam aztán evis.Ha vannak fázisok,akkor az utolsóba feint-AR-ütöm ahogy érem.Érdekes módon recount szerint trash-en sokszor én vagyok a legroszabb(lehet lassan váltok targetet,nemtom),viszont bosson 1-2 vagyok dmg-ba(dps-be persze nem..)

    Boldog új évet mindenkinek

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák