Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz whitezo88 #20818 üzenetére

    Elvileg Borean Tundrán is van egy trainer, próbáld meg, hátha...

    Raiderek: Ghostcrawlernek volt egy postja, amelyben azt írta két hete, hogy aki már 80-as, az HC. Addigra Ydri is ott volt már, így vigyorogtam egyet; de tekintve, hány valóban ex-HC ismerősöm nem érte még el a maxot... lehet benne valami. Ugyanakkor nekem még hátra van 3 teljes zóna, ahol nem questeltem - nektek meg feltételezem, nincs. Tessék beletörődni: nem ti vagytok a többség, és a Blizzard nem hozzátok igazítja a változásokat. Igen, relatíve sokan vannak a raidinstákban, ezért nyilván lag van. A megoldások: a) froze acc till 3.1 & Ulduar; b) csinálj mást ingame.
    (oké, én nem raidelek és nem PvP-zem, így simán elszórakozom olyasmikkel, mint a régi factionök maxolgatása; holnap a jelek szerint SSO is kész, és egy héten belül a Kalu'ak repum is meglesz az epic pecabotért)

    szerk: conrad, a Chefet fixelik a 3.0.8-ban; addig javaslom pl. a Salty megszerzését, az sem kicsit vicces a dalarani érmepecázással :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák