Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Mewryck #37895 üzenetére

    Tokeletesen egyetertek veled, marhara idegesitoek a francia tankok, semmi eselyed ellenuk ha egyedul vagy (vannak kivetelek, pl az en esetem KV-13 - Lorraine ellen).
    Ha latom hogy van olyan az ellenfelnel es talalkozok vele, mindenkepp azt lovom, hogy valamit sebezzek rajta akar a tankom kilovese aran is, hogy a tobbieknek konnyebb legyen.

  • Arpee78

    senior tag

    válasz Mewryck #37895 üzenetére

    Most épp a 13 90-nél járok, meg T34-em is van, igaz még a francia korszak előtt mentem vele utoljára. Szóval akár én is lehettem abban az OP francia tankban, elmondom mi van a másik oldalon.

    A 13 90-el pocsék a túlélési arányom, szerintem nehezebb vele játszani mint heavy-vel. Amikor egy 8-10-es tankra támadok vele nem vehetem 100%-ra, hogy ki győz. Nem mindig tudhatom tényleg egyedül van-e az illető, vagy odaér e egy társa. Azt sem mindig látni merre áll a lövege, szóval a megközelítéskor gyakran bekapok egy emberes sérülést. Ilyenkor nagyon gyakran elszáll a motor, ágyú, legénység. A gyakorlottabbak szerintem HE lőszert használnak, ez is lehet az oka. 20 mm-es oldalpáncél a tornyon és a hullon, szemből is csak 40mm. Ezt a T34 120-as ágyúja HE-vel is simán átviszi(60-as pen).

    A 13 90-el arra támadok aminek tudom, hogy vékony a páncélja és remélhetőleg egyedül van. A 170-es pen-nel E-75/IS-4 csak oldalról és hátulról, a T34 mindenhol lőhető. :)

    Közelharcban minden lövésemnek találnia kell (84% a találati arányom vele). Ha egy tárral nem végzek vele ott keringhetek 40 másodpercet vagy megpróbálhatok meglógni(többé kevésbé egyenes vonalban), egyik megoldás sem egy életbiztosítás.

Aktív témák