Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Stauffenberg #28583 üzenetére

    Ezt mind értem, és ez mind szép és jó. Csak azért az ELIT klánt ne hasonlítsd össze azért egy ROR-ral. Alapból teljesen más felfogással indultunk neki ennek az egész játéknak, a klán egy haveri társaságnak indult. Csak aztán (miattam is) jötek olyan emberek, akik egy kicsit többet szerettek volna a játéktól, meg úgy általában az egészből többet szerettek volna kihozni, és úgy voltak vele, hogyha már klán, akkor tegyük oda magunkat. És szép lassan elkezdődtek a CW-k, nélunk az ELIT klánban soha nem volt ilyen akadémia szerűség, 1 klánba tartozik a kicsi és nagy tankkal rendelkező játékos, mert mikor a kis tankos felvettük, addigra a nagyobbaknak már volt 10-es tankja, stb...és nekiálltak egy másik ágnak...ezért vol jó, hogy jöttek a picik, mert kicsit tapasztaltabb játékosokkal játszhattak tier5-6-7-ben, és könnyebben ment nekik a fejlődés. Volt akit 9-es tankkal vettem fel, egy T34-gyel, azóta lett enki már E-100 is, egy újabb komplett 10-es tank, de CW-n egyszer sem volt, meg TS-en sem, és mivel kellett a hely, ezért megváltunk tőle.
    Azonban azt nem felejti el egyikünk sem, hogy emberek vagyunk, mindenkinek van magánélete, család, barátnő, sui, munkahely...stb...ezért nem ROR szintén képzeljük el a jövőt sem, hogy most aztán meg sem állunk, és leradírozunk mindenkit a térképről...jó is lenne...de megint visszaköszön, hogy emberek vagyunk...mert volt olyan tagunk, aki melóbol hazaesve egyből ült le gép el, volt aki egész nap nem tudott lenni a munka beosztás miatt. Ez mindenkinek más.
    Úgy vagyunk vele, hogy majd szépen lassan, fokozatosan..aztán lesz ami lesz. Tudod, ahogy a mondás is tartja...sokat akar a szarka...

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák