Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Paul119

    addikt

    válasz sutemeny #27507 üzenetére

    azért az is4 tornya is simán átlőhető multkor kb 100méterről le adott lövés vitte át az is7 tornyát , mondjuk llehet csak mázli volt :D

    L-e-f-i-e: van egy egyszerűbb megoldás is ha szembe vagy vele,a löveg alatt kb 0 armorja van oda simán lehet lőni maxos sebzést

    [ Szerkesztve ]

    Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

  • Murder3

    addikt

    válasz sutemeny #27507 üzenetére

    Én ehhez ezt fűzném:
    EU-s fórumról idézem én személy szerint abszolút eggyetértek :R

    "Érdekes ez az OP vita, melynek szerintem azért van némi alapja. Német tankokkal tolom, és néhány kivételtől eltekintve (pl TigerI, vk3001P) valóban nem olyan feltűnő hogy az oroszok esetleg OP-k lennének. És itt szeretném tisztázni, hogy az OP szerintem nem azt jelenti hogy omfg nem lehet kilőni meg egyedűl lövöldözi ki mind a 15 ellenséget, hanem azt hogy olyan előnyökhöz juttat amivel a másik tank nem rendelkezik. Konkrét példák: Tiger ausf.B vs Is-3. Ugye a kt jó tank, nekem is kedvencem, jó statom is van vele, jobb mint sok más tankommal. Azonban Is3 gyorsabb, nagyobbat üt, és gyakorlatig a tornyomtól kezdve a frontpáncélzatom legerősebb részén is átlő. Természetesen én is át tudom lőni őt, de a tornyát nem érdemes próbálgatni mert onnan pattogni fog a lőszer, illetve figyelnem kell hová célzok mert a csodapáncélzatról lecsúszhatnak a lövedékek. Ismét hangsúlyoznám hogy nem azt írom az IS-3 mekkora op és nem tudok vele mit csinálni, de míg nekem céloznom kell, neki még autoaimmal is simán jó esélye van átlőni a tornyomat ágyúval személyzettel együtt. E-75 IS-4 ugynez a téma, azzal a különbséggel hogy itt már a célzott lövések is elfüstölnek ha vörös barátunk kicsit ferdén áll hozzám képest. Nem, az IS-4 még mindig nem OP, hiszen az E-75öt semmiképp sem mondanám gyenge meg UP tanknak, azonban itt is több az előnye az IS-4nek az E-75-el szemben.

    Az érem másik oldala viszont az, hogy valóban vannak kicsit fura tankok. Amikor egy nehéz tank egy lövéssel lövi ki a vele azonos szintű nehéz tankot, ott már probléma van (KV vs T1 heavy). Persze de a KV lassú lődd seggbe núb. Ez igaz de kiváncsi lennék ezeknek az embereknek a véleményére akkor, hogy ha mondjuk csoda történne és beleraknák a játékba a krokodilt a 170es vasúti ágyújával és egy lövéssel semmisítené meg az IS-4et, egy találattal és egy mellélövésatalajrasplashal az IS-7et. A KV példája alapján semmi probléma nem lehetne hiszen csak annyi a dolguk az embereknek hogy az ellenfél 14 másik játékosát figyelmen kívül hagyva átmanőverezzenek azok össztüzén és faron billentsék a krokodilt. Olyan tankok vannak orosz oldalon, olyan erős fegyverrel, melyeket más nemzetek csak 2 tierrel később kapnak meg (pl SU-85 balance ágyú T-28 balance ágyú és lehetne sorolni). Ezek mind olyan dolgok amelyek véleményem szerint az orosz oldalra billenti a mérleget.

    A másik dolog amit viszont nem értek az a "skill" vita. Ennek a világon semmi köze sincs a tankokhoz. Öcsém masoch1SBP loltraktorral ownolta a népet és kilőtt négy Abramset meg 3 atomtengelattjárót. Rambó meg egy íjjal megsemmísítette a fél vietnámi hadsereget. A fehér halál pedig még a halott oroszokat és magát Sztálin elvtársat is halálra rémítette. Fekete László a hátán vitte el a Trabantot, szóval a keletnémet autó igazából hátizsáknak is kiválóan használható. Ezek a kivételek. Van belőlük néhány száz esetleg ezer a szerveren, akik a szarral is képesek csodát tenni, de attól a szar az még szar marad. Mellettük ott figyel vagy 40.000 másik játékos, akiknek bizony döntő lehet hogy a másiknak két tierrel erősebb a fegyvere, meg egy lövéssel lövi ki két tankjukat mikor az övék még hátulról is ding dong tízből kilencszer.

    Végére annyit irnék, hogy ezt nem sírásnak szántam, csupán rá szeretnék világítani arra, hogy bizony vannak az orosz oldalon olyan furcsaságok, amelyek nem igazán magyarázhatóak semmivel , talán csak azzal hogy a rengeteg tettenérhető és olvasható példa mellett ez is azt bizonyítja, a nem Nagy Károly udvarából származó népek a mai napig nem tudták feldolgozni azt a sokkot és megalázást amit a németek okoztak nekik a világégés során. "

Aktív témák